Misyonumuz

Tecrübe, bilgi birikimi ve güçlü eğitmen kadrosuyla eğitime ve danışmanlığa ihtiyaç duyan kişi ve kurumlara onların yanlarında olduğumuzu göstermek ve kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak.

Çalışanların uğradığı bir kaza ya da geçirdiği bir hastalık sonucu hayata tutunabilmeleri için çalışanlara en doğru ve güvenli yöntemlerle, en iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmek.

İş ortaklarımıza, paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza değer katmak.

İnsanı geliştirecek ve onu erdemli kılacak eğitim projelerinde yer almak.

İş sağlığı ve güvenliği alanında sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, iş yerlerinde kalıcı İSG sistemleri kurmak ve bunun için yeterli teknik ve teorik bilgi ve donanıma sahip iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanları yetiştirmek.

Vizyonumuz

Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlara güncel mevzuata uygun olarak bir İSG sistemi kurmak ve uygulamada işveren ve çalışanlara İSG bilincini kazandırmak.

İnsana değer verilen ve insana katkı sağlayan çalışma ortamları yaratmak. Kamu ve özel kurum ve kuruluşların, işverenlerin ve eğitim almak isteyen kişi ve  kurumlar tarafından en çok tercih edilen ve referans gösterilen eğitim ve danışmanlık firması olmak.